Хмарне відеоспостереження

Хмарне відеоспостереження – це передовий підхід до забезпечення безпеки, який використовує переваги хмарних технологій для збереження та обробки відеоданих. Замість традиційних систем, що вимагають великі витрати на обладнання та обслуговування, хмарне відеоспостереження пропонує гнучкість та доступність за доступну ціну.

Завдяки хмарним технологіям, відеодані з камер можуть бути збережені в безпечному та надійному хмарному сховищі, що забезпечує швидкий доступ до них з будь-якого пристрою з підключенням до Інтернету. Це дозволяє оперативно реагувати на події та переглядати відео в реальному часі, навіть якщо Ви знаходитесь далеко від місця спостереження.

отримати консультацію

Хмарне Відеоспостереження

Зручне зберігання з Skycloud

Хмарне сховище Skycloud записує відео неперервно, навіть без виявлення руху. Наша система автоматично розпізнає та відзначає рух на відео, що дає можливість переглядати архів лише за допомогою детектора руху. Однак, Ви також можете переглянути весь відеоархів – як перед, так і після будь-якого руху на сцені. Ми гарантуємо, що з хмарним сховищем Skycloud Ви побачите все!

Доступ до камер

Ви маєте можливість безпечно ділитися своїми камерами онлайн з будь-яким користувачем. Це означає, що якщо Ви відсутні або відправилися у подорож, Ваші близькі зможуть стежити за Вашим домом, а Ваші партнери – за робочим процесом у Вашому офісі. Захистіть приватність свого особистого архіву. Жоден зі сторонніх користувачів не матиме доступу до нього, якщо Ви цього не захочете.

Сумісність з різним обладнанням

Хмарне сховище Skycloud підтримує різні камери і відеореєстратори! Це означає, що Ви можете підключити до нашого сервису IP-камери та відеореєстратори будь-якої марки, а також використовувати Вашу стару аналогову систему.

Переваги користування хмарним відеоспостереженням: Надійність та Зручність в Одному Рішенні

 

01

Гнучкість та масштабованість
Системи хмарного відеоспостереження надають неймовірну гнучкість у виборі кількості та типів камер для Вашого об'єкту. Що б Ви не спостерігали - від офісного приміщення до великого виробничого комплексу - хмарне відеоспостереження може бути легко масштабоване для забезпечення повного охоплення.

02

Безпека та надійність
Ваші відеодані - це Ваша цінність, і ми це розуміємо. Хмарні системи надають безпечне та надійне сховище для Ваших відеоданих з високим рівнем захисту. Регулярне резервне копіювання та захист від несанкціонованого доступу гарантують непохитність Вашої інформації.

03

Доступність
Завдяки хмарному відеоспостереженню, Ви можете отримати доступ до своїх відеоданих з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Більше не обмежуйте себе географією - керуйте Вашими системами спостереження з будь-якого куточка світу.

04

Простота використання
Наші інтуїтивно зрозумілі інтерфейси дозволяють легко керувати та налаштовувати параметри спостереження. Навіть якщо Ви новачок в галузі відеоспостереження, Ви швидко освоїте усі можливості, що пропонує хмарна система.

БЕЗКОШТОВНЕ ТЕСТУВАННЯ+ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Заповніть заявку, щоб скористатися пробним доступом до інноваційних рішень Skycloud. Наші експерти зв’яжуться з Вами для надання консультацій та допомоги у виборі оптимального пакету послуг та тарифів.

  Я згоден на обробку персональних даних Політики приватності

  Наші контакти

  Наша команда завжди готова надати Вам кваліфіковану підтримку! Будь ласка, зв’яжіться з нами за наведеними контактними даними, і ми забезпечимо Вам необхідну консультацію.
  Центр Обрабки Даних
  SkyCloud
  Україна м.Одеса, Велика Арнаутська, 44
  Технічна пдтримка 24/7
  Центр Обробки Даних