Політика приватності

Угода на обробку персональних даних ТОВ «СКАЙКЛАУД»

Надаючи свої персональні дані Замовник дае згоду на обробку, зберігання та використання своїх персональних даних на підставі Закону України "Про захист персональних даних" - цей Закон регулює відносини, пов’язані із захистом персональних даних при ïx обробці.

Реестрації Замовника на сайті Здійснення кліентської підтримки

Виконання Виконавцем зобов'язань перед Замовником

Проведення аудиту та інших внутрішніх досліджень з метою підвищення якості послуг, що надаються.

Під персональними даними маеться на увазі будь-яка інформація особистого характеру, що дозволяе встановити особистість Замовника така як:

Прізвище, Ім’я, По батькові та народження, Контактний телефон, Адреса електронної пошти, Поштова адреса

Персональні дані Замовників эберігаються виключно на електронних носіях та обробляються з використанням автоматиэованих систем, за винятком випадків, коли неавтоматизована обробка персональних даних необхідна згідно виконання вимог законодавства. Виконавець зобов'язуеться не передавати отримані персональні дані третім особам, за винятком таких випадків:

За запитами уповноважених органів державної влади України лише на підставах та в порядку, встановлених законодавством.

Стратегічним партнерам, які працюють із Виконавцем для надання продуктів та послуг, a6o тим із них, які допомагають Виконавцем реалізовувати продукти та послуги споживачам. Ми надаемо третім особам мінімальний обсяг персональних даних, необхідний лише для виконання необхідної послуги чи проведення необхідної транзакції.

Виконавець залишає за собою право вносити зміни в односторонньому порядку до цих правил, за умови, що зміни не суперечать чинному законодавству України. Зміни умов цих правил набирають чинності після публікації на Сайті.

БЕЗКОШТОВНЕ ТЕСТУВАННЯ+ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Заповніть заявку, щоб скористатися пробним доступом до інноваційних рішень Skycloud. Наші експерти зв’яжуться з Вами для надання консультацій та допомоги у виборі оптимального пакету послуг та тарифів.

  Я згоден на обробку персональних даних Політики приватності

  Наші контакти

  Наша команда завжди готова надати Вам кваліфіковану підтримку! Будь ласка, зв’яжіться з нами за наведеними контактними даними, і ми забезпечимо Вам необхідну консультацію.
  Центр Обрабки Даних
  SkyCloud
  Україна м.Одеса, Велика Арнаутська, 44
  Технічна пдтримка 24/7
  Центр Обробки Даних