ПАРТНЕРАМ

Отримайте додатковий прибуток чи зменшіть витрати на послуги дата-центру з партнерською програмою SkyPartner. Діліться враженнями про використання хмарної інфраструктури та сервісів SkyCloud, взаємодією зі службою підтримки, рекомендуйте послуги компанії своїм клієнтам та партнерам. Одержуйте доступ до переваг SkyPartner одразу після укладання договору з новим клієнтом. Жодних обмежень: стати учасником партнерської програми може кожен.

Хочете отримати знижку 10% на наші послуги кожного місяця? Просто приведіть до нас нового клієнта!

За кожного клієнта, якого Ви приведете в нашу компанію, Ви будете отримувати знижку 10% від суми їхнього замовлення. Діліться з партнерами можливістю скористатися нашими послугами та заощаджуйте разом!

отримати консультацію

ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА SKYPARTNER

SkyPartner — партнерська програма, створена, щоб якомога більше підприємців та власників бізнесів могли стати частиною команди SkyCloud. Вона дозволяє оптимізувати ресурси, отримати додатковий прибуток та запропонувати клієнтам перевірену хмарну інфраструктуру.

Ми раді співпрацювати з компаніями, що виконують бухгалтерський облік, інтегрують та впроваджують системи автоматизації, розробляють програмне забезпечення та різні програмні продукти. Наші партнери отримують:

 • надійний хмарний сервіс ;
 • хмарний консалтинг — допомогу у розрахунках та технічній реалізації будь-якого проекту хмарного зберігання даних;
 • службу підтримки 24/7 та реальну допомогу для безпечної міграції у хмару;
 • безкоштовне навчання технологіям продажів;
 • знижки та бонуси за кожного нового клієнта.

Стати учасником партнерської програми SkyPartner можуть всі клієнти SkyCloud та навіть ті, хто ще не скористався послугами нашої компанії. Перші отримують 10 %    від суми іхнього замовлення знижку на абонентську плату, а другі — 10 % коштів від абонентської плати  залученого клієнта.

ЩО ОТРИМУЄ ПАРТНЕР SKYCLOUD

01

ДОДАТКОВИЙ ПРИБУТОК
Для доступу до партнерської програми , потрібен лише інтернет. Місячна виплата становить 10% від абонентської плати кожного залученого клієнта, згідно з його договором.

02

ОПТИМІЗАЦІЯ ВИТРАТ
Накопичувальна знижка на абонентську плату у 10 % від суми договіру залученого клієнта. Все ж таки , колись така рекомендація дозволить користуватися сервісами SkyCloud безкоштовно.

03

ПРОСТА МІГРАЦІЯ
Безкоштовний аудит ресурсів. Хмарний консалтинг та допомога на всіх етапах міграції. Перенесення даних у хмарну інфраструктуру. Тест роботи хмари після міграції.

04

БЕЗПЕКА ДАНИХ
Розміщення даних у безпечному дата-центрі, забезпечує високий рівень захисту та стабільності, мінімізує перерви та ризики відмови сервісів.

05

НАВЧАННЯ
Партнери отримують вичерпну інформацію щодо переваг використання та принципів роботи хмари. Вони можуть безкоштовно пройти навчання технологіям продажів хмарних сервісів. Наші спеціалісти допоможуть перенести ваші дані в хмарну інфраструктуру. Ця послуга надається безкоштовно.

06

КВАЛІФІКОВАНА ПІДТРИМКА
Цілодобова служба технічної підтримки, спеціалісти якої здатні вирішити будь-яке питання, пов'язане з роботою хмарного сховища та надати необхідну допомогу.

ЯК СТАТИ ПАРТНЕРОМ SKYCLOUD

Стати партнером SkyCloud та отримати доступ до всіх переваг співпраці дуже просто:

 • Заповніть спеціальну форму у розділі «Партнерам».
 • Менеджер партнерської програми зв’яжеться з Вами для уточнення деталей, принципу роботи SkyPartner, доступних переваг та підготовки паперів.
 • Укладіть договір, на основі якого Ви зможете рекомендувати SkyCloud та отримувати за це знижки та бонуси.
 • Порекомендуйте компанію SkyCloud та отримайте 10 % від щомісячної абонентської плати залучених клієнтів або 10 % від суми договіру залученого кліента знижку на абонентську плату.  Ми повідомимо Вам, коли клієнт укладе договір після завершення тестового періоду.

У партнерській програмі SkyPartner можна брати участь як одноразово, так и довгостроково.

Ми завжди відкриті до співпраці та створення спільних проєктів з компаніями та приватними підприємцями.

Стати партнером

ПОТРІБНО БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО СПІВПРАЦІ?
НАПИШІТЬ!

Заповніть заявку, щоб скористатися пробним доступом до інноваційних рішень Skycloud. Наші експерти зв’яжуться з Вами для надання консультацій та допомоги у виборі оптимального пакету послуг та тарифів.

  Я згоден на обробку персональних даних Політики приватності

  Наші контакти

  Наша команда завжди готова надати Вам кваліфіковану підтримку! Будь ласка, зв’яжіться з нами за наведеними контактними даними, і ми забезпечимо Вам необхідну консультацію.
  Центр Обрабки Даних
  SkyCloud
  Україна м.Одеса, Велика Арнаутська, 44
  Технічна пдтримка 24/7
  Центр Обробки Даних